Veebruari uuendus

Scoro uuendus: WIP-aruande täiendus ja palju muud

dark logo

Lisaks sellele, et planeerime oma aega ja igapäevaseid töid nii hästi kui võimalik, on oluline samasuguse täpsusega juhtida ka oma projekte ja finantsasju. Selleks, et oma ettevõtte hea käekäigu eest veelgi paremini hoolitseda, lisasime veebruarikuu uuendusega Scorole paar täiendust, tänu millele on finantside haldamine veelgi hõlpsam.

 

Uuenenud WIP-aruanne

WIP-aruanne annab sulle ülevaate nii tehtava töö eest teenitavast tasust kui ka projekti kuludest juba enne kliendiga arveldamist. Tänu sellele saad projektiga seotud eelarveid veelgi tõhusamalt hallata. Lisasime WIP-aruandele veel neli tulpa, mille abil aruannet kohandada ja kuvada välja just sinu ettevõtte jaoks vajalikku teavet. Tulpade kuvamiseks linnuta tulbad Näita nupu alt.

 

Lisaks olemasolevale informatsioonile saab nüüd WIP-aruandes välja kuvada:

 • staatuse;
 • projekti tähtaja – kuupäev kuvatakse halliga, ent kui tähtaeg on möödunud, kuvatakse üle tähtaja päevade arvu punasega;
 • projekti numbri – kliki numbril, et jõuda projekti muutmise vaatesse;
 • projektijuhi.

 

 

Nüüdsest on võimalik WIP-aruannet ka eksportida. Lihtsalt märgi sobivad aruande read linnukesega (või vali kõik) ja ekspordi aruanne. Eksportimise võimalus ilmub niipea, kui oled valinud vähemalt ühe rea.

Pane tähele! Andmeid saavad eksportida vaid vastavate õigustega kasutajad.

 

Firmakontopõhised tooted ja teenused

Kui kasutad mitme oma ettevõtte haldamiseks ühte Scoro keskkonda, saad nüüdsest oma tootebaasis eristada eri kontodega seotud tooteid ja teenuseid. Tänu sellele on iga firmakonto toote- või teenusenimekiri korras ning müügidokumendi loomisel pakub Scoro välja vaid need tooted/teenused, mis on selle konto all aktiivsed.

Jaga toode või teenus oma firmakontode vahel, kui soovid, et see oleks kasutatav kõigi kontode all. Seadistusi saavad muuta vastavate õigustega kasutajad.

Selleks, et pakkuda tuge kõikvõimalikele kontopõhiste toodete ja teenustega seotud tegevustele, täiendasime ka oma APIt ning impordi ja ekspordi võimalusi.

Pane tähele! Igal firmakontol on eraldi tootegrupid.

 

Veel täiendusi…

Seotud isiku e-posti aadress seostamise rippmenüüs
Firmale, isikule, projektile, müügi- või ostudokumendile seotud isiku lisamisel on nüüd valiku tegemise rippmenüüs kohe näha ka isiku meiliaadress. Nii on sarnased kontaktid omavahel kergesti eristatavad.

 

Dünaamiliste kuupäevavahemike täiendus
Lisasime olemaseolevatele dünaamilistele kuupäevavahemikele veel ühe, nimelt 90 päevase vahemiku, mida saad kasutada erinevates Scoro vaadetes kuupäevafiltri minikalendri abil.

Lisaks täiendasime dünaamiliste kuupäevavahemike loogikat ning nüüdsest käituvad nad alati ühtemoodi olenemata sellest, milles vaates neid kasutatakse (nt kui salvestad filtreeritud vaate vaikimisi vaatena).

 

Kategooriata failide filtreerimine
Muutsime Failide nimekirjas filtrite loogikat ja lisasime võimaluse filtreerida välja ka neid faile, millele ei ole kategooriat lisatud. Vali filter “Kategooria” ja seejärel “Määramata”.

 

Reeglite ja teavituste täiendus
Asendasime ülesannete, sündmuste ja projektide kohta uute reeglite ja teavituste loomisel kasutatava “omaniku” valiku loogilisemate võimalustega, mille abil saab luua varasemast veel rohkem erinevaid teavitusi. Lisaks paljudele teistele võimalustele saad luua näiteks reegli, et sind teavitatakse kõigi nende projektide muudatuste kohta, milles oled osaline või projektijuht (ent ei pea olema projekti looja). Või, näiteks, hoia silm peal ülesannetel, mis on kellelegi teisele delegeeritud, olemata ise ülesande vastutaja või üleüldse ülesandega seotud (eeldusel, et sul on vastavad ligipääsuõigused).

See uuendus on oluline ka selleks, et Zapieri liidestuse abil erinevate Zapide loomine oleks hõlbus ja info liiguks kahe süsteemi vahel tõrgeteta.

 

Projekti otsimine numbri järgi
Nüüdsest saab Scoros projekte ja projektiga seonduvat otsida ka projekti numbri alusel. Näiteks, leia kiirelt ülesannete nimekirjast kindla projektiga seotud ülesanded või planeeri projektiga seotud töid Planeerijas. Lihtsalt trüki projekti number projektifiltrisse ja Scoro leiab õige projekti üles.

 

Ülesannete grupeerimine staatuse alusel
Ülesandeid nimekirjavaates staatuse järgi grupeerides järjestati seni ülesanded üsna suvaliselt ja Scoro ei võtnud seadete all määratud staatuste järjekorda ülesannete reastamisel arvesse. Nüüdsest kuvatakse ka ülesannete nimekirjas ülesandeid staatuste põhjal grupeerides samas järjekorras, nagu staatused seadete all paika on sätitud.

 

Ülesannete/sündmustega seostatavate dokumentide järjestus
Nüüdsest saab ülesandeid ja sündmusi siduda ka ostutellimustega. Seostatavate dokumentide järjekorda saad seadete all ise muuta ning sündmust/ülesannet luues või muutes kuvatakse “Veel” nupu all dokumendid sinu eelistatud järjekorras.

 

Impordi/ekspordi uuendused

 • Nüüdsest on ettemaksuarvete eksportimisel toetatud ka dokumendi ridade kuupäevad.
 • Müügiarvete importimisel lisatakse nüüd igale müügiarvele kontakti meeldetuletuse profiil (kui kasutate oma keskkonnas Arvete meeldetuletuste võimalust). Kui kontaktile ei ole meeldetuletuse profiili määratud, lisatakse arvele keskkonna vaikimisi valitud profiil.
 • Täiendasime Scoro müügi- ja ostuarvete importimise loogikat selliselt, et süsteem otsib nüüd andmete kokkusobitamisel vasteid kõigi kontaktide seast, mitte ainult nende hulgast, kes on süsteemis märgitud kliendiks või tarnijaks.

 

Järgmises Scoro versioonis:

 • Kalender: Ülesannete ajastamine. Lihtsalt tiri hiirega ülesanne kalendris õige aja peale ja Scoro loob automaatselt sündmuse, mis logitakse ülesande alla aja sissekandena. Nii tehakse sinu kalendrisse märge, et oled hõivatud ja saad rahulikult ülesandega tegeleda.
 • Regioonid. Määra erinevad regioonid ja kasuta neid selleks, et korraga filtreerida välja kõikide ühe regiooni alla kuuluvate riikide tulemused. Näiteks, leia hõlpsalt kõik pakkumised, mis on loodud EMEA regiooni klientidele või kõik Lõuna-Ameerika klientide müügiarved.
 • Pakkumine ülesanneteks: Ülesande mitu tegijat. Loo müügipakkumisel olevatest teenustest oma tiimile ülesanded ning määra ühele ülesandele mitu tegijat – nii logitakse kogu ühe tööga seotud aeg sama ülesande alla.

 

Mille kallal töötame:

 • Pakkumisel vs Tegelik projektivaates. Võrdle, millised teenused on kliendile koostatud pakkumisel ning milline osa töödest on tehtud ja/või arveldatud.
 • Majasisesed ja sisseostetud tooted/teenused. Erista müügidokumentidel hõlpsalt tooteid ja teenuseid, mis on tehtud majasiseselt neist, mis on tellitud mõnelt kolmandalt teenusepakkujalt.

 

 

Nüüd on aeg uus Scoro versioon oma silmaga üle vaadata!

Anname endast parima, et Scoro muutuks iga versiooniga aina paremaks, seepärast on tagasiside meile väga väärtuslik. Saada oma mõtted meile aadressil help@scoro.com.

Teised populaarsed postitused