Scoro uuendus: Loo finantsasjades täielik kord

Samal ajal, kui anname viimast lihvi paarile enimküsitud Scoro võimalusele (aeg läks käima nüüd!), oleme taustal teinud mitmeid täiendusi. Lisaks kiiruse tõstmisele ja kasutajakogemuse parendamisele toome seekord teieni kaks praktilist uuendust, mis aitavad ettevõtte finantsasjad ideaalselt korras hoida.

Müügidokumentide koondamine

Selleks, et projektiga seotud erinevate müügi- ja ostudokumentide arv võimalikult väiksena hoida, saad nüüdsest mitu sama tüüpi dokumenti üheks koondada. See on mugav võimalus näiteks juhul, kui suuremahulise projektiga on seotud mitu projektijuhti ja seega luuakse projekti alla mitmeid pakkumisi. Kliendiga lepingu sõlmimisel on mugav kõik need pakkumised kokku siduda. Nii on vajalikud dokumendid ühes kohas, lisaks saad hõlpsalt pakkumisest ühe klikiga oma tiimile ülesanded luua.

Lihtsalt ava mõni müügi- või ostudokument, kliki nupul “Vali koondamiseks dokument” ja vali pakutavate dokumentide hulgast sobiv või otsi dokumenti numbri, projekti või kliendi järgi.

Teenuste periodiseerimine müügiarvel

Nüüdsest on ettevõtte tegeliku kuukäibe jälgimine lihtne – selleks periodiseeri müügiarvete toote- või teenuseread. Nii näed oma ettevõtte käivet iga võimaliku perioodi kohta olenemata sellest, millal kliendiga arveldad.

Paljud ettevõtted arveldavad kuupõhiste teenuste eest kliendiga kord aastas. Nii puudub neil täpne ülevaade kuukäibest, sest aruandlus põhineb vaid arveldamise kuupäevadel.

Mine Seaded > Müük ja finants > Müügiarved ja aktiveeri võimalus “Periodiseeri müügiarvete toote/teenuseridu”. Periodiseeri müüdavad teenused arvetel ja Scoro koostab reaalajas täpse kuupõhise aruandluse sinu eest.

Arvete periodiseerimine on saadaval Scoro Ultimate paketiga.

Väiksemad uuendused

Ülesannete nimekirja täiendus

Seni kuvati ülesannete nimekirjas vaikimisi välja tulp “Jääk”. Tulenevalt meie klientide erinevatest vajadustest muutsime nüüd ka selle tulba seadistatavaks. Lihtsalt kliki nupul “Näita” ja peida/kuva tulp oma nimekirjas.

Nimekirjas kõikide kirjete valimine

Seni, kui projektide ja kontaktide nimekirja vaates valida kõik nimekirja read, valiti pikas nimekirjas vaikimisi esimesed 50 ette laaditud kirjet. Parandasime selle ebaloogilisuse – nüüdsest, kui märgid linnukese kasti “Märgi kõik” ja lisad kõigile projektidele/kontaktidele uue ülesande, lisatakse see kõigile projektidele/kontaktidele.

Kaks uut sisendit eelarvete jaoks

Koos müügiarvete ridade periodiseerimise võimalusega lisasime eelarvetele kaks uut sisendit. Nüüdsest saad periodiseeritud eelarve koostada näiteks sisendite “Arved reakuupäevade järgi” ja “Müügiarved + arvekäsud reakuupäevade järgi” põhjal.

Uus filter Arvestusobjektide aruandes

Kui valida aruande sisendiks pakkumised, saab nüüdsest aruannet filtreerida pakkumise staatuste järgi.

API: Müügiarve ridade periodiseerimise API tugi

Nii lihtne see ongi – lisasime API toe müügiarve toote- ja teenuseridade periodiseerimise võimalusele.

 

Peagi tulekul

  • Ajamõõtja. Lihtsaim viis logida tööaega samal ajal, kui parajasti ülesandega tegeled. Tänu hõlpsale ajalogimisele tekib Scorosse automaatselt põhjalik ja täpne aruandlus.
  • Tööajatabel. Tänu tabelivaatele näed kõiki oma töid kergesti hoomataval kujul. Vajadusel saad tabelisse lisada nii juba tehtud töid kui planeerida järgmisi ülesandeid.
  • Mitme projekti graafik. Võrdle oma projekte ja jälgi nende edenemist ühisel ajateljel.

 

Nüüd on aeg uus Scoro versioon oma silmaga üle vaadata!

Anname endast parima, et Scoro muutuks iga uuendusega aina paremaks, seepärast on tagasiside meile väga väärtuslik. Saada oma mõtted meile aadressil help@scoro.com.

Teised populaarsed postitused