Scoro Version update

Neli nõuannet paremate töötulemuste saavutamiseks

dark logo
Patareid laetud ja keha D-vitamiini täis – käes on aeg, et võtta vastu uued väljakutsed ja (see mõnus) suvi tasapisi seljataha jätta. Seekordne Scoro uuendus sisaldab kolme uhiuut võimalust, mille abil töö edeneb veelgi jõudsamalt. Lisaks täiustasime paljusid olemasolevaid võimalusi.

 

Enne, kui sügis ukse taga koputab – vaatame uuenduste nimekirja üle.

 

WIP-aruanne (BETA)

Selle asemel, et langetada otsuseid kõhutunde põhjal või tagantjärele tark olla, saad nüüdsest jälgida oma projektide kasumlikkust juba enne, kui projekt on valmis. Scoro WIP-aruanne annab sulle ülevaate nii tehtava töö eest teenitavast tasust kui ka projekti kuludest juba enne arveldamist. Tänu sellele saad projektiga seotud eelarveid veelgi tõhusamalt hallata.

 

 

Aktiveeri aruanne erinevatele rollidele minnes Seaded > Administreerimine > Rollid ja õigused ning märgi iga rolli juures linnukesega õigus “WIP-aruande vaatamine”.

NB! WIP-aruanne on piiratud aja jooksul kõigile proovimiseks tasuta saadaval. Valmis WIP-aruanne on hiljem saadaval Scoro Ultimate paketiga.

 

Juurdehindlus

Müügiinimeste elu on nüüdsest veelgi lihtsam. Müügidokumente luues saab nüüd toodete/teenuste lisamisel hõlpsalt nende müügihindu korrigeerida kasutades selleks uut juurdehindluse võimalust. See praktiline uuendus võimaldab näha iga toote- või teenuserea juurdehindlusprotsenti ja vajadusel seda muuta. Nii lihtne see ongi!

 

Juurdehindlus on seotud müügikatte võimalusega. Selle aktiveerimiseks mine Seaded > Müük ja finants > Müügikate ja juurdehindlus.

 

Kasutaja tunnused

Tunnused aitavad Scorosse lisatud suurest infohulgast kergesti leida just endale vajaliku. Kasutaja tunnuste abil saad nüüd luua erinevaid tiimiliikmeid kirjeldavaid tunnuseid. Näiteks, võid kasutaja tunnuste abil eristada eri oskustega disainereid ja tööde planeerimisel filtreerida välja just kindlate oskustega tiimiliikmed. Kasutajate tunnuseid saab kasutada kalendris, ülesannete nimekirjas ja planeerijas.

 

Kasutaja tunnuste loomiseks mine Seaded > Tunnused ja seosed.

 

Uuenenud ülesannete nimekiri ja ülesande eelvaade

Veel üks jupp pikast täienduste nimekirjast, milles leidub nii Scoro välimust kui ka kasutajakogemust parandavaid uuendusi. Sel korral täiustasime nii ülesannete nimekirja kui ka ülesande eelvaadet.

 

Senine ülesande eelvaate aken oli küll teabest pungil, kuid raskesti loetav. Uus ülesande eelvaate aken on seevastu õhuline ja oluline informatsioon on sellel loogiliselt paigutatud. Lisaks on eelvaate aknas nüüd ka progressiriba, tänu millele näed ülesannet avatama, kui suur osa ülesandest on tehtud.

 

 

Nimekirjavaates oleme teinud veidi ümberpaigutusi ja viinud mitmed funktsioonid ülesande muutmise vaatesse, jättes nimekirjas nähtavale vaid kõige olulisema. Hiirega ülesande prioriteedi linnukesele liikudes muutub see pliiatsi ikooniks, millele klikkides avaneb ülesande muutmise vaade.

 

Kui nimekirjavaatest ülesannet tehtuks märkida, kuvatakse nüüdsest pisike aken, milles saad valida nii tehtuks märkimise kuupäeva kui ka muuta ülesandele kulunud aega. Tee tehtuks märkimise linnukesel topeltklikk ning ülesanne märgitakse tehtuks tänase kuupäeva ja planeeritud kestusega.

 

Väiksemad, kuid vähemalt sama olulised uuendused…

 

Projekti eesmärkide ja etappide väliste tegevuste ülevaade
Eesmärgid ja etapid on suureks abiks projektiga seotud tegevuste planeerimisel ja teostamisel. Lisasime projekti graafikusse ka projekti all olevate etappide ja eesmärkide väliste tegevuste eelvaate. Nii saad kergesti ülevaate kõikidest projektiga seotud tegevustest. Lihtsalt liigu hiirega graafikus olevatele punastele punktikestele ning näed kohe, milliseid tegevusi need tähistavad ja kui palju on veel teha.

 

Isiklikke tegevusi ja projekte tähistavad ikoonid
Nüüdsest on juba uut ülesannet või sündmust lisades ja seda salvestades näha, kas tegemist on isikliku tegevusega või mitte. Nii ei satu isiklikud sündmused kogemata avalike sekka, kus need on kõigile nähtavad.

 

Ülesande/sündmuse detailvaates kuvatakse isikliku tegevuse puhul ülesande/sündmuse nime ees halli kasutajaikooni. Projektide puhul on kasutusel kohvriikoon – isikliku projekti puhul kuvatakse kasutaja sümboliga kohvrit, võtme sümboliga kohver tähistab aga ainult projekti liikmetele nähtavat projekti.

 

Ülesannete nimekirja sortimine ja grupeerimine lisaväljade alusel
Enam ei ole tarvis pendeldada ülesannete nimekirja ja detailse tööaruande vahel, et kõikidest tegevustest täielik ülevaade saada. Lisaks olemasolevatele filtreerimis-, sortimis- ja grupeerimisvõimalustele saad nüüd ülesannete nimekirjas olulise info väljakuvamiseks kasutada ka spetsiaalselt oma äri jaoks loodud lisaväljasid.

 

Masskäsklus pakkumise autori muutmiseks
Selle asemel, et iga pakkumine ükshaaval avada, et selle autorit muuta, saad nüüdsest nimekirjavaates valida kõik asjassepuutuvad pakkumised ning muuta mitut dokumenti korraga.

 

Automaatne kinnituskuupäev pakkumistel ja tellimustel
Pakkumisest või tellimusest müügidokumenti luues märgitakse nüüd algne dokument automaatselt lõpetatuks ja lisatakse lõpetamise kuupäev. Lõpetamise kuupäev märgitakse dokumendile ka siis, kui pakkumise või tellimuse staatust käsitsi muuta. Nii saad katkematult tööga jätkata.
Lihtsalt märgi pakkumisel või tellimusel linnukesega võimalus “Aluseks võetud pakkumine/tellimus saab staatuseks Lõpetatud”.

 

Tarnijainfo pakkumiselt ostutellimusele
Selle asemel, et andmeid käsitsi ostudokumendile lisada, automatiseerisime Scoros veel ühe sammu. Nüüdsest kantakse ostudokumendi koostamisel tarnijainfo pakkumiselt ostudokumendile üle, kui pakkumisel olevad tooted pärinevad samalt tarnijalt.

 

Järjehoidjate täiendused
Kui lisada avalehele uus vidin (mitte mõõdik), luuakse valitud andmetega järjehoidja. Vidinas saad valida, milliseid tulpasid soovid näha ja millises järjekorras neid kuvatakse. Siiani, kui avasid loodud järjehoidja vastavas nimekirja vaates, kuvati ka need tulbad, mida vidinat luues ei valitud. Parandasime süsteemi loogikat nii, et järjehoidjaid kuvatakse alati ühtemoodi olenemata sellest, kus neid luuakse või kasutatakse.

 

Impordi/ekspordi uuendused
  • Keskkonna administraatoritel on nüüdsest õigus näha ja vajadusel ka kustutada kasutajate tehtud importe. Lihtsalt filtreeri Importide/Ekportide all välja mõne kasutajaga seotud impordid (või vali näiteks terve tiim). Impordi kustutamisel saadetakse seotud kasutajale e-maili teel teavitus.
  • Nüüdsest talletab Scoro teavet imporditud andmete muutmise kohta. Nii saame eristada kirjeid, mis on loodud impordi käigus nendest kirjetest, mida on impordi käigus muudetud. Tänu sellele jäävad juba muudetud kirjed importfaili kustutamisel süsteemi alles.

 

Õige tootekirjelduste keel PDF-il
Scoros on võimalik toodetele erinevates keeltes kirjeldusi lisada. Seni aga kui muutsid PDF-i keelt, valiti PDF-ile tootekirjeldus sinu keskkonna keele järgi. Nüüd on süsteemis võimalus lisada erinevates keeltes tootekirjeldused ja PDF-i keele muutmisel võetakse kirjeldus tootekaardilt vastava keele lahtrist. Lihtsalt lisa toodete juurde vajalikes keeltes kirjeldused!

 

 

PEAGI TULEKUL:

  • Staatuste kohandamine
  • Täpne ülesande tähtaeg
  • Projekti põhjad

 

Nüüd on aeg uus Scoro versioon oma silmaga üle vaadata!

Anname endast parima, et Scoro muutuks iga versiooniga aina paremaks, seepärast on tagasiside meile väga väärtuslik. Saada oma mõtted meile aadressil help@scoro.com.

Teised populaarsed postitused