Scoro Version update

9 põhjust ka suvel produktiivne olla

dark logo

Juunikuiste Scoro uuenduste hulgast leiad päris mitu väärtuslikku täiendust. Selle asemel, et päikese käes logeleda, süveneme uuendustesse, mis ka soojal südasuvel töökust inspireerivad.

Projektid

Projekti progressiriba projektide nimekirjas

Selle asemel, et minna projekti detailvaatesse, saad nüüd ülevaate kõikide projektide progressist otse nimekirja vaates.

Projekti progressiriba projektide nimekirjas

Progressiriba nimekirja lisamiseks kliki vaate kohandamise (Näita) nupul ja linnuta võimalus “Progress”.

Projektide nimekirja kohandamine

Projektide arv grupeeritud nimekirjas

Kasutades projektide nimekirjas vaate kohandamise võimalust “Kokkuvõte” saad nüüd näha projektide arvu vastavates gruppides.

Projektide arv grupeeritud nimekirjas

Näiteks grupeerides nimekirja projektijuhtide kaupa ja vaadates kokkuvõtet, näed koheselt, kui mitu projekti igal projektijuhil hetkel käsil on.

Täiendatud loogika kontaktide sidumisel

Oleme täiendanud kontaktide järjestust nende sidumisel projektiga nii projekti muutmise kui ka projektide nimekirja vaates. Edaspidi kuvatakse eelisjärjekorras välja kontaktid, kelle puhul on linnutatud võimalus “Klientide nimekirjas”. Nõnda leiad sidumisel nimekirjast asjakohased kontaktid kiiremini üles.

Automaatsed teavitused kõigile projekti liikmetele

Täiendasime ka projekti teavituste loogikat. Edaspidi märgitakse uue projekti loomisel teavituste saajateks automaatselt kõik projektiliikmed – loo vaid uus projekt, lisa liikmed ja kliki nuppu Teavita. Alati on võimalik teavituste saajate hulgast liikmeid eemaldada.

Tööaruanne

Tööaruande filtreerimine projekti etappide kaupa

Scoro ülesannete nimekirjast tuttav projektifilter on nüüd saadaval ka detailses tööaruandes. Projektifiltri abil saad kergesti ülevaate (ja müügiarveid luua) tegevustest, mis on lõpetatud kindla etapi (või etappide) vältel.

Tööaruande filtreerimine projekti etappide kaupa

Arveldatud ja kinnitatud aja sissekannete indikaatorid

Juhul, kui kasutad tegevuste kinnitamist ja/või arveldatavat aega, saad nüüd kergesti jälgida, kas aja sissekanded on juba kinnitatud ja arveldatud. Nõnda saad veenduda, et tehtud töö eest on kliendile arve esitatud. Nii detailsest tööaruandest kui ka detailsest ülesande vaatest leiad aja sissekannete kõrval kaks ikoonitulpa – ikoonid indikeerivad sissekande staatust

Kinnitatud ja arveldatud aja sissekanded

Kui aja sissekanne on arveldatud ja kinnitatud, on ikoonid vastavalt rohelist ja sinist värvi. Kollane ikoon viitab osaliselt arveldatud aja sissekandele. Kui ikoon on hall, ei ole antud aja sissekande eest veel kliendile arvet esitatud. Arveldatud ikoonide peale klikkides viiakse sind vastava(te) arve(te)ni. Kui mõlemad ikoonid on hallid, tähendab see, et aja sissekanded on vaja enne arveldamist kinnitada. Nende kinnitamiseks tasub sul vaid vastavad aja sissekanded linnutada, seejärel saad nende alusel arve luua.

Integratsioonid

MS Exchange kasutajainfo uuendamine

Eriti ettevaatlikud kasutajad, kes vahetavad enda MS Exchange’i parooli regulaarselt, saavad nüüd enda kasutajainfot uuendada Scoro MS Exchange’i integratsiooni lehel. Andmete uuendamiseks sisesta vaid enda kasutajanimi ja uus parool ning salvesta.

Ostuarved Scorost Quickbooksi

Lisaks sellele, et saad sünkrooniseerida ostuarveid QuickBooksist Scorosse, saad nüüd neid sünkroonida ka “vastassuunal” Scorost Quickbooksi. Nõnda saad kindel olla, et kõik tähtsad dokumendid on alati käeulatuses – hoolimata sellest, kummas tarkvaras nad loodi.

Kõik valuutakursid EKP-st

Muutes enda Scoro keskkonna baasvaluutat kasutatakse vahetuskursside kalkuleerimiseks Euroopa Keskpanga registris saadaval olevaid valuutasid. Nõnda püsivad finantsandmed Scoros alati täpsena – ilma, et peaksid ise ümberarvutusi tegema

Veel uuendusi…

Ligipääs vastavasse failide nimekirja igast vaatest

Selle asemel, et avada projektiga seotud faile ükshaaval, tasub sul nüüd klikkida vaid sektsiooni Failid pealkirjal ükskõik millises Scoro detailses vaates. Nii jõuad filtreeritud failide nimekirja, kust saad vajadusel valida faile allalaadimiseks ning varundamiseks või kliendile edastamiseks.

Uued tulbad ülesannete nimekirjas

Ülesannete nimekirjast leiad kaks uut tulpa: “Planeeritud, Arveldatav” ja “Tegemata, Arveldatav”, mis viitavad vastavatele projektiga seonduvatele ajakuludele. Linnuta antud võimalused vaate kohandamise (Näita) menüüst ning saad kiire ülevaate arveldatavast või veel arveldamist vajavast ajast.

Pikkade sündmuste kuvamine Planeerijas

Sündmused, mis kestsid kauem kui üks tööpäev, kuvati siiani Planeerijas ühe päeva all. Nüüd aga kuvab Planeerija sündmuseid vastavalt nende kestusele, isegi kui sündmus katab mitu päeva järjest.

Edukate pakkumiste vahesumma

Et saaksid kiire ülevaate edukate pakkumiste eeldatavast tulust, oleme lisanud vahesumma rea kõikidele vaadetele Scoros, kus vastavaid pakkumisi välja kuvatakse. Vahesumma arvutatakse pakkumiste alusel, mille staatustel on märge “Tulemuslik”.

Vaikimisi hinnanguline lõpukuupäev pakkumistel

Seaded > Müük ja finants > Pakkumised alt saad nüüd seadistada hinnangulise lõpukuupäeva (nt 7 päeva pakkumise loomisest), mis lisatakse automaatselt pakkumist luues. Antud sammu automatiseerides ei unusta sa antud prognoositavat lõpukuupäeva lisada ning saad täpsema ülevaate enda müügitorust.

Kalendrisündmuste sidumine vastavate dokumentidega

Sidudes kalendrisündmuse projekti ja seejärel näiteks pakkumisega, kuvab Scoro pakkumiste nimekirjas eelisjärjekorras antud projektiga seonduvaid pakkumisi. Sama loogika töötab ka sündmuse sidumisel müügiarvete, ostutellimuste või -arvetega.

Müügiarvete nummerdamine

Luues varasemalt müügiarveid numbriformaadiga 1 või 00001, salvestusid mõlemad variandid Scoros kui 001. Oleme kasutusele võtnud paindlikuma lahenduse, kus nummerdamine põhineb kasutaja sisendil. See lihtsustab muuhulgas sünkroonimist raamatupidamistarkvaradega.

Link ülesandele saadetud meili alusel

Andmete omavahel sidumine on suur osa Scorost, nii et oleme lisanud veel ühe lüli, mis võimaldab veelgi kiiremat ligipääsu asjakohasele infole. Luues ülesande pärast meili saatmist Scorost või sidudes olemasolevat ülesannet antud meiliga, kuvatakse mõlemat vastavates vaadetes. Link saadetud meilile lisatakse ülesande vaatesse ning link ülesandele on leitav meilide aruandest (Aruanded > Saadetud meilid). Näiteks: saates mitu manust ühe meiliga, on kõik failid ülesande vaates vaid ühe kliki kaugusel.

Pildid teavitusmeilides

Luues Scoros sündmuse, ülesande või lisades kommentaari, mille manuses on pilt, saadetakse antud pilt kasutajatele teavitusmeili manusena. Väike parandus, mis hoiab kokku palju väärtuslikku aega.

Ülesannete otsimine ID alusel

Lisaks pealkirjale saad nüüd ülesandeid Scorost otsida ka ID alusel. Pealkirjata ülesandeid, millele on lisatud vaid kirjeldus või tegevuse liik, võib olla sündmusega sidumisel või seose-tüüpi lisaväljal keeruline leida. Nüüd saad aga ülesannet otsida sisestades vastava ID “Seosta ülesandega” väljale.

 

PEAGI TULEKUL:

  • Juurdehindlus
  • Projektimallid
  • Kasutajate tunnused
  • WIP-aruanne

 

Nüüd on aeg uus Scoro versioon oma silmaga üle vaadata!

Anname endast parima, et Scoro muutuks iga versiooniga aina paremaks, seepärast on tagasiside meile väga väärtuslik. Saada oma mõtted meile aadressil help@scoro.com.

Teised populaarsed postitused