Scoro Version update

Kolm uut võimalust töötulemuste parandamiseks

dark logo

Enam ei pea järgmist Scoro uuendust kannatamatult nädalate (tegelikult kuude) viisi ootama. Nüüdsest värskendame Scorot igakuiselt, seega jõuavad uued põnevad võimalused sinuni kiiremini!

Veebruari versiooniuuendusega täiendasime:

  • Projektide nimekirja
  • Eelarveid
  • Ülesande detailvaadet

Asume pikema sissejuhatuseta asja juurde ja teeme ülevaate kõikidest uuendustest.

1. Projektide nimekirja uuendused

Grupeerimine

Selle asemel, et pikast projektide nimekirjast enda jaoks olulist teavet välja noppida, saad nüüd nimekirja klientide, staatuste ja projektijuhtide kaupa grupeerida. Tänu sellele koondatakse omavahel seotud projektid ühte gruppi – nii saad nimekirjast oluliselt parema ülevaate. Nimekirja grupeerimiseks kliki esmalt lisafiltrite (kolme punkti) nupul ja vali sobiv võimalus rippmenüüst.

Kui soovid, et nimekiri näeks välja selline nagu seni, vali võimalus “Grupeerimata”.

Kokkuvõte

Selleks, et mitte nimekirja ridahaaval analüüsida ja samal ajal peas tulemusi kokku arvutada, on võimalik projektide nimekirjas kuvada tulemuste kokkuvõte. Tänu sellele saad olulisi numbreid vaadelda gruppide põhiselt – staatuste, projektijuhtide või klientide kaupa grupeeritult. Tulemuste summeerimiseks märgi linnukesega võimalus “Kokkuvõte”. Näiteks, kui nimekiri on grupeeritud projektijuhtide kaupa, kuvatakse kõik vastava projektijuhi tulemused kokkuliidetuna.

Võimalus muutub vaate kohandamise (“Näita”) nupu all aktiivseks, kui nimekiri on grupeeritud staatuste, klientide või projektijuhtide kaupa.

Kui mingisugune teave ei ole nimekirjas summeeritav (näiteks tegemist ei ole numbriga), siis seda ei kuvata.

Bring structure to your work

Scoro pushes and pulls your information to and from different apps, so you’re finally in charge of the whole workflow.

Try for free

2. Eelarved

Projekti eelarve täiendused

Projektile detailse eelarve lisamine on nüüd veelgi lihtsam. Lülita projekti lisamise või muutmise vaates sisse võimalus “Detailne eelarve” ja vali juba varem loodud eelarvete hulgast sobiv.

Lisasime projekti muutmise ja lisamise vaatesse “Detailse eelarve” juurde kaks uut välja, mille abil saad projekti juurde lisada juba varasemalt projektiga seostatud eelarved. Väljadel kuvatakse kõik eelarved, mille sisendiks on valitud vastav projekt. Lisaks kuvatakse ka need projektid, mis on (projekti loomise või muutmise vaates) seostatud projektiga võimaluse “Filtreeri tegelikud tulemused” abil.

Väljal “Tulud” kuvatakse kõik eelarved, mis põhinevad müügidokumentidel. Väljal “Kulud” on aga näha kõik eelarved, mille aluseks on ostudokumendid. Mõlemat projekti juurde lisatud (nii tuludel kui kuludel põhinevat eelarvet) võetakse arvesse tegelike tulemustega võrdlemisel ja projekti kokkuvõtte tabeli täitmisel. Tänu sellele saad projekti finantspoolest kiiresti ülevaate ilma, et peaksid ühtki aruannet koostama!

Pane tähele! See uuendus kuulub ainult “Detailse eelarve” koostamise võimaluse juurde. Selle tasulise võimaluse saad enda keskkonnale aktiveerida iseteeninduses.

Uued eelarve tüübid

Selle asemel, et oletada, kuidas sinu ettevõttel läheb, saad luua mitmeid erinevaid eelarveid ja pidevalt jälgida, kas tegelikud tulemused vastavad selle, mida prognoosisid. Nüüdsest saad eelarve loomisel valida kuue erineva tüübi vahel – lisasime olemasolevatele veel “Kliendid”, “Projektid” ja “Finantskontod”.

Loo uus eelarve nii nagu ikka ja vali sobiv eelarve tüüp rippmenüüst.

Kui valid eelarve aluseks kliendid või projektid, saad kohe valida ka need kliendid või projektid, kellel/millel soovid eriti teraselt silma peal hoida. Neid kliente/projekte võrreldakse tegelike tulemustega eraldi ridadel, kõik teised lisatakse reale “Ülejäänud”.

Uued eelarve tüübid leiad ka eelarve aruande juurest – lihtsalt kasuta aruande filtreid, et loodud eelarvetest detailne ülevaade saada.

3. Ülesande detailvaade

Muudame järjepidevalt Scoro erinevaid vaateid sarnasemaks nii oma väljanägemiselt kui ka ülesehituselt. Seekord võtsime ette ülesande detailvaate.

Ülesande uuenenud detailvaade sarnaneb oma olemuselt projektivaatele. Progressirõnga asemel on nüüd ka ülesande vaates progressiribad, mis annavad täpse ülevaate sellest, kui suur osa ülesandest on juba planeeritud ja tehtud, kui palju veel teha ning kas ülesanne ikka saab soovitud tähtajaks valmis.

Kasutaja initsiaalide asemel kuvame nüüd kasutajate pilte koos nimedega. Tänu sellele saad juba peale vaadates aru, kes ülesande eest vastutab ja kes tööd teostab.

Kui ülesanne on valmis, kliki nupul “Märgi tehtuks” – nii jõuavad kõik ülesande detailid kohe ka tööaruandesse.

 

 

Lisaks neile kolmele suuremale uuendusele tegime ka paar väiksemat täiendust:

Detailne tööaruanne

Detailses tööaruandes on nüüd filter “Kogus”, mille abil saad koostada aruande toodete või teenuste koguste alusel. Nii saad hõlpsasti ülevaate oma enimmüüdud või hoopis tellitud toodetest/teenustest.

Koguse filtrit on võimalik kasutada mitut viisi. Näiteks, täida ainult “Alates” lahter, et näha tulemusi, mille kogused on sisestatud numbrist suuremad. Või vali hoopis sobiv koguste vahemik.

Kasuta grupeerimise filtreid, et kohandada aruannet vastavalt vajadusele.

Pane tähele! Lisaks on võimalik kasutada filtrit “Lisakogus”, kui sinu keskkonnale on aktiveeritud lisakoguste kasutamise võimalus.

Kommentaaride teavitused

Selle asemel, et kommentaari kirjutades kellelegi käsitsi teavitus saata, võid nüüd lisada kasutaja nime @-märgiga. Nii teavitatakse täägitud kasutajat automaatselt. See toimib nii kõikides Scoro vaadetes, kus on võimalik kommentaare lisada.

Liidestused

API: Projekti “Prognoositava kestuse” tugi
Lisasime Scoro API-le projekti prognoositava kestuse vaatamise ja muutmise päringu.

PEAGI TULEKUL:

  • Kalendrisündmuse lisamine ülesande alla (aja sissekandena)
  • Sündmuse ja ülesande lisamise/muutmise vaate täiendused
  • Failide mass-allalaadimine
  • Ülesande vastutav kasutaja eraldi seadistusena

 

Nüüd on aeg uus Scoro versioon oma silmaga üle vaadata!

Anname endast parima, et Scoro muutuks iga versiooniga aina paremaks, seepärast on tagasiside meile väga väärtuslik. Saada oma mõtted meile aadressil help@scoro.com.

Teised populaarsed postitused