Scoro Version update

Uuendatud Scoroga oled veelgi võimekam

dark logo

Oleme vahepeal usinalt tööd teinud ja millegi eriti põnevaga hakkama saanud. Me lihtsalt peame seda sinuga jagama!

Kõige suurema uuendusena otsustasime lisada Scorosse müügitoru aruande.

Värske Scoro versiooniga 17.2 täieneb sinu töökeskkond veelgi. Lisaks müügitoru aruandele ja paljudele pisematele uuendustele on Scoros nüüd ka:

 • Suhtarvu näidik
 • Töö ja projektide seaded
 • Ostutellimused

Loe kindlasti edasi – seekord panime kirja kõik versiooni 17.2 uuendused.

MÜÜGITORU ARUANNE

Selleks, et teistest ees püsida, tuleb pilk ette suunata ja oma müükidel käsi pulsil hoida. Uus Müügitoru aruanne on asendamatu abiline iga hea müügiinimese töös.

Määra igale müügitoru staatusele (ja erinevates staatustes olevatele pakkumistele) tehingu sõlmimise tõenäosusprotsent. Kliendile pakkumist koostades pane pakkumisele ka hinnanguline lõpukuupäev – kui kiiresti sa kliendiga tehingu sõlmid.

Müügitoru aruanne korrutab tehingu tõenäosusprotsendi pakkumise summaga ja annab sulle kergesti hoomatava ülevaate sinu võimalikest müügitulemustest. Ole ettenägelik ja veendu, et sinu müügitorus on alati piisavalt müügivõimalusi.

Müügitoru aruanne

SUHTARVU NÄIDIK

Nüüd saad oma avalehele lisada veel ühe eriti nutika näidiku. Selle asemel, et jälgida ühes avalehe vidinas üht olulist numbrit ja teises teist, lisa oma avalehele suhtarvu näidik. Nii saad jälgida kahte olulist tulemust ja nende suhet ühes vidinas.

Määra ka valulävi, et näha, kuidas sul läheb. Näiteks, võrdle omavahel arveldatud aega ja ülesannetele kulunud koguaega. Või vaata kui palju oled mingi perioodi jooksul teinud kliendikohtumisi ja kui palju sõlminud lepinguid – nii saad kiirelt ülevaate sellest, kas kohtumised on osutunud edukaks.

Bring structure to your work

Scoro pushes and pulls your information to and from different apps, so you’re finally in charge of the whole workflow.

Try for free

Suhtarvu näidik annab sulle aimu, millised sinu tegevused on edukad ning mis vajaks ehk veelkord läbimõtlemist, et töötulemused oleksid veelgi paremad.

Suhtarv

OSTUTELLIMUSED

Meilt on korduvalt küsitud, millal lisame Scorosse tööriista, millega lihtsalt ja kiiresti oma ostuprotsessi jälgida.

Uus ostude moodul võimaldab kliendile saadetud pakkumisest vaid mõne hiireklikiga koostada tarnija jaoks ostutellimuse ning hiljem ka ostuarve. Ostutellimusele märgitakse võimalikult detailselt tellimuse teave – toote või teenuse kirjeldus, kogus, kokkulepitud hind jne.

Hoia oma ostudel silm peal ja saa täpne ülevaade sellest, mida ja kui palju oled tellinud, mis on tellimuse hind, mida ja kui palju on tarnijalt veel tulemas ning mida veel lisaks tellima peaksid.

Ostutellimus

TÖÖ JA PROJEKTIDE SEADED

Scorot võib iseloomustada sõnaga “töö”. Mingil põhjusel oleme aga seni peitnud (isegi väga) olulisi tööd ja projekte puudutavaid seadeid Kalendri ja ülesannete seadete all.

Need on tõesti olulised, seega nüüdsest on Scoro seadete paneelil eraldi osa Töö ja projektid – nii on kõige olulisemad seaded kergesti leitavad.

Seaded

 

 

Scoros tehakse tõsist tööd (kuigi vahel ka natuke nalja). Selle tõestuseks loe Scoro versiooni 17.2 kõikide uuenduste kohta:

Teha

Teha-nimekiri. Lisasime ülesannete nimekirja vaatesse tulbad “Kulutatud aeg”, “Kestus” ja “Progress”. Tulbas “Kulutatud aeg” kuvatakse tehtuks märgitud aja sissekannete summeeritud aeg. “Kestus” näitab ülesande planeeritud aega. “Progress” tulp on kohandatav ja selles tulbas kuvatakse mini progressiriba iga ülesande real. Nii näed ka ülesannet avamata, kuidas ülesanne edeneb.

Lisasime masskäsu võimalusega märkida ülesandeid tehtuks otse nimekirja vaatest ning valida ka ülesande lõpetamise kuupäev. Seni märgiti ülesanded tehtuks käesoleva kuupäevaga.

Täiustasime teha-nimekirja filtreerimise ja grupeerimise võimalusi.

Ülesannete tahvel. Nüüdsest on võimalik ülesandele ka ülesannete tahvlil aja sissekandeid märkida.

Tark postkast. Töö ja projektid > Kalender ja ülesanded > Üldine. Lisatud uus seadistus, millega saad aktiveerida võimaluse “Kasuta targa postkasti kaudu saadetud ülesannete automaatset kinnitamist”.

Ülesannete kogumid + korduvad ülesanded. Ülesannete lisamisel ülesannete kogumitesse või korduvate ülesannete lisamisel on nüüd võimalik kasutada juba ülesannete moodulisse loodud lisaväljasid.

Aja sissekanded. Ülesande vaates on nüüd aja sissekannete pikkused paremini välja toodud.

Teavitused. Kui ülesande eest vastutavat kasutajat muudetakse, saavad selle kohta nüüd teavituse nii senini vastutanud kui ka tulevane ülesande eest vastutav kasutaja.

 

Töö

Pakkumine ülesanneteks. Pakkumisest ülesannete koostamine on nüüd veel mugavam. Saad pakkumisel märkida linnukestega just need teenused, millest soovid ülesanded koostada. Lisasime ka võimaluse muuta ülesande eest vastutajat.

Kalender. Korduvate kalendrisündmuste puhul on nüüd võimalik valida periood “Iga poolaasta”.

Projektide nimekiri. Lisasime masskäsud, millega saad:

 • määrata projektijuhi;
 • lisada liikmeid (lisaks ka võimalus “Eemalda kõik liikmed”, mis jätab projektiga seotuks vaid projektijuhi);
 • määrata tunnuseid (lisaks võimalus “Eemalda kõik tunnused”);
 • määrata staatus;
 • lisada ülesanne;
 • lisada ülesannete kogum.

Planeerija. Võimalus aja sissekanded muuta ka siis, kui need on juba delegeeritud. Lisaks näevad nüüd kõik kasutajad Planeerijas kõiki aja sissekandeid – ka siis, kui kasutajal puudub õigus neid muuta.

Kommentaarid. 

 • Võimalus hiirega pilte kommentaaride alla tirida.
 • Nüüd saad ka kommentaare veel omakorda kommenteerida.

Kulude arveldamine. Nüüd saad esitada kliendile arve ka tööga seotud tehtud kulutuste kohta.

Detailne tööaruanne. Lisasime võimaluse kuvada detailses tööaruandes ka mitte-arveldatavat aega. Seni näitas aruanne vaid planeeritud arveldatavat aega ja arveldatavat aega.

Töökoormuse aruanne. Nüüd näitab töökoormuse aruanne aega täpselt – kuvatakse tunde ja minuteid. Varem taandas aruanne numbrid täisarvuni, seepärast ei olnud tulemus nii täpne kui tarvis.

 

Müük & CRM

Standardpakkumised: PDF-i eelvaade. Nüüdsest saad vaadata, milline näeb pakkumine välja, kui oled lisanud sellele oma logo, muutnud fonti jne. Lisasime standardpakkumistele PDF-i eelvaate nupu.

Arvekäsud. Võimalus lisada arvekäsule arvestusperiood, mille alguseks loetakse arve loomise kuupäev.

Pakkumised. Pakkumisi saab nüüd tehtuks märkida pakkumise staatusest olenemata. Seni sai tehtuks märkida vaid lõpetatud staatuses pakkumisi.

 

Finants

Vahepealkirjad. Asendasime müügidokumentidel nupu “Kopeeri” plussnupuga, mille all leidub kolm võimalust:

 1. “Lisa vahepealkiri” – uus vahepealkiri lisatakse olemasoleva rea kohale.
 2. “Lisa rida” – uus tühi tooterida lisatakse olemasoleva rea alla.
 3. “Kopeeri” – uus juba täidetud tooterida lisatakse olemasoleva rea alla.

Lisaks on nüüd võimalik ka vahepealkirjale kommentaar lisada.

Arvete meeldetuletused. Lisasime Scorosse dünaamilise välja “Tasumata arvete saldo”, millega on võimalik meeldetuletuses kuvada üle tähtaja arvete kogusummat.

 

Üldine

Avaleht. Võimalus avalehel uusi järjehoidjaid kasutada:

 • Eelarve aruanne ühe kasutaja põhiselt
 • Müügikatte aruanne
 • Saadetud meilid
 • Failid

Lisaks nimele ja kestusele on nüüd ülesannete vidinas võimalik kuvada kõiki asjakohaseid lahtreid.

Kasutaja initsiaalid. Piirasime kasutaja initsiaalide pikkuse kolme täheni. Päris ausalt – see näeb lihtsalt kenam välja.

Seaded. Nüüdsest on Scoros süsteemiühik “Päev”. See tähendab, et saad ise määrata, kui mitu tundi kestab üks tööpäev. Seesama loogika kehtib ka pakkumisest ülesannete koostamisel – valides ühiku “päev”, arvutatakse see automaatselt tundideks.

Toodete filter. Nüüd saab tootegruppidele alagruppe luua neli taset allapoole. Nii on tootebaasis kergem orienteeruda.

Pildigaleriid. Pildigaleriid lähevad väljateenitud puhkusele. Hoiame galeriid veel kuus kuud aktiivsena, nii-et sul on piisavalt aega, et kõikidest oma piltidest koopiad teha.

 

Peagi tulekul

 • Avalehe ja järjehoidjate kogu
 • Google Docsi liidestus
 • Zapieri liidestus

Scoro liidestused

Nüüd on aeg uus Scoro versioon oma silmaga üle vaadata!

 

Anname endast parima, et Scoro muutuks iga versiooniga aina paremaks, seepärast on tagasiside meile väga väärtuslik. Saada oma mõtted meile aadressil help@scoro.com.

Teised populaarsed postitused