Scoro Version update

Scoro muutub üha paremaks (ja ilusamaks)

dark logo

ÕHUS ON JUBA KEVADET TUNDA. Ja kui üldse on mõni aastaaeg, mis avab ukse muutustele ja uuendustele, siis on see just kevad. Oleme terve talve usinalt tööd teinud ja nüüd on aeg ette näidata, millega tegelenud oleme.

Scoro uus versioon 17.1 on teie ees!

Scoro tootetiim koosneb üdini praktilistest, ent samas loomingulistest inimestest. Kui tavaliselt uuendame peamiselt Scoro funktsionaalsust ning muudame töötegemist veelgi tõhusamaks, siis seekord keskendusime Scoro väljanägemisele ja kasutusmugavusele. Niisiis otsustasime muuta Scoro veelgi ilusamaks!

Lisaks täiustasime veel:

 1. Planeerimisrežiimi
 2. Pakkumiste filtreid
 3. Valuutakursside määramist
 4. API 2.0

Kas kõlab juba piisavalt põnevalt? Loe edasi ja teeme sulle uuest versioonist kiire ülevaate.

UUS PÄIS

Lisaks sellele, et Scoro näeb nüüd ilusam välja, on uut Scoro veelgi mugavam kasutada.

 

Scoro versiooniuuendus 17.1

 

Jah, uued asjad vajavad ikka harjumist, kuid oleme täiesti veendunud, et uus Scoro hakkab teie tiimile meeldima. Toome välja mõned uue Scoro head omadused:

Bring structure to your work

Scoro pushes and pulls your information to and from different apps, so you’re finally in charge of the whole workflow.

Try for free
 • Rohkem teavet. Uus päis võtab Scoro keskkonnas vähem ruumi, mis omakorda tähendab, et ekraanile mahub korraga rohkem olulist teavet. Lisa oma avalehele uusi mõõdikuid ja hoia oma tegevustel kogu aeg silm peal!
 • Kohandatavus. Lisa päisesse just nende moodulite nupud, mida kõige enam kasutad, ja peida need, mida vajad harvem. Nii on kõige olulisemad asjad kogu aeg silme ees.
 • Üks kolme asemel. Varasema kolme menüü asemel on nüüd vaid üks menüü, millele saad lisada enda lemmikmoodulid ja kõik muu rippmenüü alla peita. Nii pääsed kiirelt ja lihtsalt ligi enda jaoks kõige olulisemale ega pea mooduleid erinevate menüüde alla jagama.
 • Me vist juba mainisime, et meile väga meeldib uus Scoro?

 

PLANEERIMISREŽIIM > PLANEERIJA

Uuendustest rääkides – otsustasime Planeerimisrežiimi nimetuse suupärasemaks muuta ning pärast mitme variandi vahel kaalumist langes valik lõpuks Planeerja kasuks. Lisaks on Planeerijas endas mitu uuendust:

 • Kolme nädala vaade. Nüüdsest on sul võimalik oma tiimi aega kolme nädala jagu ette planeerida või võrrelda näiteks möödunud, käesoleva ja tuleva nädala tööjaotust. Tänu sellele saad oma tiimi aega veelgi tõhusamalt planeerida ning vajadusel ülesanded tiimiliikmete vahel ümber jagada.
 • Projekti tähtajad. Selle asemel, et projekti tähtaja kontrollimiseks projektivaade avada, näed nüüd projektide tähtaegade meeldetuletusi Planeerjas. Määra erinevatele projektidele eri värvid – nii teed juba peale vaadates vahet, millise projekti tähtaeg kätte hakkab jõudma.
 • Üle aja planeerimine. Nüüd võid oma tiimiliikmete kalendrisse ülesandeid lisada isegi juhul, kui tööaeg on juba täidetud. Kui mõni ülesanne vajab kindlasti lõpule viimist, võid planeerida ülesandeid nädalavahetusse või pühade ajale. Enne, kui lohistad ülesande Planeerijasse, vali ülesande jagamise alt ‘Käsitsi’. Kohe, kui lased ülesande Planeerijas soovitud kohas lahti, avaneb aken, milles saad määrata ülesande kestuse. Lisa linnuke aknasse ‘Planeeri üle aja’ ja salvesta.
 • Nädalavahetused. Lisasime Planeerijasse ka nädalavahetused, et paindlikuma töögraafikuga tiimid saaksid oma tööaega mugavamalt planeerida ning vajadusel jaotada ülesandeid kõikile seitsmele päevale nädalas.
 • Isiklike sündmuste eristamine. Uues Planeerijas kuvatakse vaid tööga seonduvaid ülesandeid ja tegevusi. Nii on võimalik oma tiimi tööaega veelgi täpsemalt jaotada.

 

Scoro versiooniuuendus 17.1

 

VÄIKSEMAD, KUID TÄHTSAD UUENDUSED

 • Müügivõimaluste leidmine. Selleks, et võimalike klientide loetelu Scoros kergemini üles leida, lisasime Scorosse pakkumistega seotud tegevuste jälgimise. Filtreeri pakkumiste vaates välja soovitud ajavahemik ja kliki nupule “Tegevus puudub”. Nii leiad oma pakkumiste seast hõlpsalt üles kõik uued kontaktid, kellega näiteks müügikohtumine kokku leppida või pakkumise tingimused üle vaadata ja müük lõpule viia.
 • Kohandatud valuutakursside seadistamine. Kui soovid kasutada mõnd vähemlevinud valuutat, siis nüüd on võimalik Scoros käsitsi valuutakurss ja -ühik määrata ning uuendada valuutakurssi just siis kui vaja.
 • API 2.0. Lisasime APIsse kasutajapõhise toe. Nüüd saab teha API pöördumisi konkreetse kasutaja õigustes, admetele mõjuvad Scoro administ määratud õigused.

 

PEAGI TULEKUL

 • Ostutellimused 1.0
 • Scoro rakendus iOS-i jaoks

Scoro app iOS

 

Nüüd on aeg uus Scoro versioon oma silmaga üle vaadata!

Anname endast parima, et Scoro muutuks iga versiooniga aina paremaks, seepärast on tagasiside meile väga väärtuslik. Saada oma mõtted meile aadressil help@scoro.com.

Teised populaarsed postitused