Scoro Version update

Scoro uus versioon 16.5!

dark logo

Scoro kontoris on olnud põnevad ajad…

 

Meie suurepärase tootetiimi abil on loodud Scoro uus versioon 16.5, mida saavad peagi ka kõik Scoro kasutajad uudistada.

Lisaks väiksematele uuendustele on Scoros nüüd:

Kõlab põnevalt? Loe kõige kohta täpsemalt siit artiklist.

1. Uus projektidel põhinev aruanne

Detailne tööaruanne on olnud asendamatuks abimeheks töö planeerimisel ja tööprotsessi jälgimisel.
Klientide tagasiside põhjal otsustasime lisada Scorosse eraldi projektiaruande, et tööd veelgi täpsemalt analüüsida.

Projektiaruanne annab põhjaliku ülevaate iga Scoros oleva projekti staatusest. Aruande abil näed kokkuvõtet kõikidest planeeritud, delegeeritud ja tegijata ülesannetest, juba kulutatud ning arveldatud ajast ning veel tegemata ja mitte arveldatavatest tegevustest.

 

Scoro versiooniuuendus 16.5

 

Bring structure to your work

Scoro pushes and pulls your information to and from different apps, so you’re finally in charge of the whole workflow.

Try for free

Aruande abil saab jälgida ainult enda või ka teiste projektide käekäiku ning hoida silma peal ühel konkreetsel või kõikidel aktiivsetel projektidel. Lisaks näed ka prognoose järgmiseks kuuks. Nüüd on igal tiimil terviklik pilt projektide ajakasutusest ja kasumlikkusest.

 

2. Töökoormuse aruanne

Nüüd leiad Scorost ka töökoormuse aruande, millest näed iga tiimiliikme planeeritud, kasutatud ja vaba tööaega.

Et töökoormuse aruannet näha, järgi kolme lihtsat sammu:

1. Pane paika iga töötaja töögraafik ja tööaeg (Seaded > Töögraafik)
2. Mine Scoro aruannete leheküljele ning vali “Töökoormuse aruanne”
3. Vali kasutajad ning ajaperiood, mille kohta aruannet näha soovid

Scoro versiooniuuendus 16.5

Scoro uus töökoormuse aruanne annab ülevaate, kui suur osa tiimiliikmete ajast on juba ülesannete jaoks ette planeeritud. Lisaks näed, kui palju võimalikust tööajast on efektiivselt kasutusel.

Aruande peamine supervõime on aga oskus prognoosida. Näiteks saad võrrelda erinevate töötajate töökoormust järgmise kolme nädala vältel või vaadata, kui palju tööd on planeeritud järgmiseks kvartaliks.

 

3. Loo pakkumisest ülesanded vaid ühe klikiga

Et kliendile esitatud pakkumisel olevad teenused oma tiimile töösse anda, on nüüd võimalik oluliselt kiiremini pakkumisest ülesanded luua.

Selleks klikka pakkumise vaates nupul “Loo ülesanded”. Igast pakkumisel olevast tootereast tekib samanimeline ülesanne, mis on seostatud projekti ja kliendiga.

Scoro versiooniuuendus 16.5

Lisaks määratakse ülesande planeeritud kestus vastavalt pakkumisel märgitud tootekogustele.
Ülesandeid saab koheselt delegeerida, neile tegevuse liike määrata, planeeritud aega muuta ning kirjeldusi lisada. Salvestamisel on ülesanded näha nii pakkumise juures kui ka nende kasutajate ülesannete nimekirjades, kellele ülesanne delegeeriti.

 

Väiksemad uuendused

  • 1. Uue PDF vormi kujundamiseks saad valida sobiva variandi PDF vormide galeriist – ei mingit uut vormide kallal pusimist!
  • 2. Aktiveeri kasutajarolli “Õigus näha teiste kasutajate töötasu”, et kasutajad selles rollis näeksid töötasu infot projektide ja kontaktide vaates ning detailses tööaruandes.
  • 3. Kui enne ei saanud uusi Scoro kasutajaid kohe järjehoidjatesse lisada, sest nad ei olnud veel Scorosse infot lisanud, siis enam ei pea ootama. Lisa uus kasutaja ja kaasa ta kohe järjehoidjasse, et terviklikku statistikat näha.
  • 4. Isiklikud ning teiste kasutajate järjehoidjad on nüüd eristatavad. Kui otsid näiteks kontaktide nimekirjas konkreetset järjehoidat, näed esmalt enda omi ning seejärel teiste kasutajate initsiaalidega tähistatud järjehoidjaid.

Kui üleminek uuele versioonile tekitab probleeme või täheldad, et midagi on viltu, anna meile julgelt märku aadressil help@scoro.com.

Loe lisaks: 12 Scoro nippi, mis muudavad elu lihtsamaks

Teised populaarsed postitused