Scoro Version update

Scoro läks üle versioonile 16.2!

dark logo

Scoro toote- ja arendustiim on taas kord suurepärast tööd teinud ning muutnud Scoro keskkonna veelgi efektiivsemaks ja mugavamaks.

 

Nüüd on liidestus Scoro ja Google’i kalendri vahel kahesuunaline. Ja see pole veel kõik – nii projektide kui ka ülesannete nimekiri said hulganisti täiendusi ning raportid ja aruanded muutusid veelgi täpsemaks. Kõik selle nimel, et Scorost ikka rohkem rõõmu tunda!

Et Scoro uuendustest kiire ülevaade saada, vaata lühikest uudiseid tutvustavat videot.

Scoro ja Google’i kalender räägivad omavahel kõigest

 

Kui varem saatis Scoro kalender kõik sisestatud sündmused Google’i kalendrisse, kuid teistpidist infovahetust ei toimunud, siis nüüd suhtlevad kalendrid vastamisi.

Kui sisestad sündmuse Google’i kalendrisse, ilmub see ka sinu Scoro kalendris. Nüüd saad täieliku ülevaate nii enda kui töökaaslaste plaanidest mõlemat kalendrit vaadates.

Google Calendar liidestus

Tööaruanne, mille abil tead kõigest

 

Bring structure to your work

Scoro pushes and pulls your information to and from different apps, so you’re finally in charge of the whole workflow.

Try for free

Scoro aruanded on juba aegade algusest andnud ettevõtte juhtidele suurepärase ülevaate tiimiliikmete töötulemustest ja ajakasutusest. Nüüd muutus detailne tööaruanne veelgi informatiivsemaks.

 

Kui lisad ülesannetele või sündmustele lisavälja, mille väljundiks on arv, aeg või raha, oskab detailne tööaruanne selle info ühes kohas kokku arvutada. Täida kõik vajalikud lisaväljad ning seadista need tööaruandes eraldi tulpadena. Arvutused jäta aruande hooleks. Kui nüüd vaid leiduks veel keegi, kes ka kõik ülesanded sinu eest ära teeks!

Scoro tööraport

Veelgi mugavam teha-nimekiri

 

Nüüd saad seadistada oma Scoro teha-nimekirja  täpselt nii nagu hing ihkab.

Nüüd näed iga aja sissekannet oma ülesannete nimekirjas eraldi real. Ülesannetest eraldab aja sissekandeid stopperi ikoon. Iga aja sissekande nimetus on sama, mis ülesandel, mille alla see kuulub. Iga nimetuse järel näed ka kirjeldust või selle puudumisel tegevuse liiki.

Lisa teha-nimekirjale tulbad, mis kuvavad aja sissekannete planeeritud kuupäeva, kirjeldust või tegevuse liiki. Ikka selleks, et oma ülesannetest täielik ülevaade saada!
Lisaks saad kohandada oma ülesannete nimekirja nii, et see ei näitaks enam ülesannete tähtaegu.

Scoro ülesannete nimekiri

Väiksemad uuendused:

 

  • Osaliselt laekunud müügiarved saab nüüd müügiarvete nimekirjast välja filtreerida.
  • Projektide nimekiri annab ülevaate sellest, kui palju on projekti jaoks aega planeeritud ning kui palju tegelikult kulunud.
  • Projektide nimekirja lisandus ka projektijuhi põhjal filtreerimine.
  • Tööde tahvlil on nüüd ülesannete prioritiseerimise võimalus. See tähendab, et saad tirida ülesandeid ning neid olulisuse järjekorras seadistada.

 

Kui tunned, et vajad uuele versioonile üleminekuga seoses abi või nõuandeid, kirjuta meile meiliaadressil help@scoro.com ning anname oma parima, et aidata.

Teised populaarsed postitused