Scoro Version update

Scoro on uuendatud versioonile 16.1

dark logo

Iga versiooniga muutub Scoro üha võimekamaks ja loogilisemaks töövahendiks – nii ka sel korral. Muuhulgas muutus versioonis 16.1 käepärasemaks info ja seadete haldamine, et saaksid oma ettevõttest, ajast ja tööst täpsema ülevaate.

Kui kasutad Scoro keskkonda inglise keeles, loe uuenduste kohta siit.

1. Arveid saab nüüd lukustada

Et ettevõtte raamatupidamist korras hoida, lisasime Scorosse võimaluse müügiarvete lukustamiseks.
Kasutajarollidele saab nüüd anda õiguse müügiarveid lukku panna ning kasutajad, kellel müügiarvete muutmiseks õigused puuduvad, et saa enam muudatusi teha.

Kuidas arvete lukustamine toimib?

1. Et arveid lukustada, lisa kõigepealt kasutajarollile õigus arveid lukustada.
Selleks mine Seaded > Administreerimine > Võimalused ja õigused > vali kasutajagrupp > Moodulid ja õigused.

arvete lukustamine

Leia nimekirjast müügiarved ning tee “Õigus muuta lukustatud arveid” ees olevasse kasti linnuke.
2. Et uus lukustussüsteem tööle hakkaks, tuleb esmalt valida kuupäev, enne mida koostatud arveid vastava õiguseta enam muuta ei saa.

Selleks mine Seaded > Müük ja finants > Müügiarved/Ostuarved, tee “Kasuta arvete lukustamist” kasti sisse linnuke ning määra kuupäev. Nüüd saavad arveid muuta vaid need kasutajagrupid, kellele oled andnud vastava õiguse.

arvete lukustamine

2. Millisele e-maili aadressile arve saata?

Enam ei ole vaja arvete saatmiseks eraldi kontakti sisestada või firmaga seotud isikute all meiliaadressidega peitust mängida.

Bring structure to your work

Scoro pushes and pulls your information to and from different apps, so you’re finally in charge of the whole workflow.

Try for free

Kliendile koostatud müügiarve saadetakse nüüdsest automaatselt väljale ‘E-post arvete jaoks’ märgitud meiliaadressile, mille saad sisestada Firma profiili alt.

arvete e-mail

Kui sul on Scoros juba toimiv müügiarvete süsteem, siis pole sa kohustatud kliendiprofiilidele arvete e-posti lisama.

3. Filtreeri tööaruandeid detailsemalt

Lisasime detailsesse tööaruandesse ühtse kalendrisündmuste ja ülesannete staatuste filtri.

Mida see tähendab?

Paari klikiga saad määrata, kas tööde aruanne kuvab ainult Hõivatud staatusega sündmuseid ja/või Lõpetatud staatusega ülesandeid. Samuti saad eraldi välja võtta planeeritud ja tehtuks märgitud aja sissekanded. Rohkem võimalusi = rohkem infot.

tööde aruanne

4. Täpsem ülevaade igast ülesandest

Ülesande vaates on nüüd võimalik jälgida, kui palju on planeeritud ajast juba kasutatud ning kui palju veel kasutamata.

Aja sissekannete juures arvutatakse kulutatud aeg kokku ning kokkuvõtvas plokis kuvatakse infot planeeritud või üle aja läinud tundidest.

scoro ülesanne

5. Leia kõik seaded ühe nupu alt

Kui eelmise versiooniga liitusid Admin-paneeli ja üldseaded, siis nüüd liikusid Seadete alla ka avalehe (Dashboardi) seadistused.
Kliki nupul Seaded, et lisada avalehele näidikuid, hallata keskkonnas kasutusel olevaid valuutasid või muuta menüüde järjestust.

scoro seaded

Väiksemad uuendused

Nüüd saad kuupäevi filtreerida ka kvartalite kaupa. Kuupäevafilter täienes eelmise, jooksva ja järgmise kvartali valikuga.

Projekti lõpetatud staatusesse märkimisel kuvatakse hoiatus selle projekti all olevatest lõpetamata ülesannetest ning süsteem annab võimaluse need kas korraga tehtuks märkida või uue projekti alla liigutada.

Samuti kuvatakse nüüd teavitus ülesande sulgemisel, kui selle juures on lõpetatuks märkimata aja sissekandeid. Koos ülesandega saab sulgeda ka lõpetamata aja sissekanded.

Kontaktide nimekirja saab nüüd nii seadistada, et seal kuvatakse eraldi tulpadena firma registrikoodi ja isiku isikukoodi.

 

Peagi tulekul

Veelgi käepärasemad import ja eksport
Arukamad aruanded
Täiendatud ajahaldus

Kui üleminek uuele versioonile tekitab probleeme või täheldad, et midagi on viltu, anna meile julgesti märku aadressil help@scoro.com.

Lisa ka oma kommentaar , kui tunned, et vajad mõne punkti kohta täpsemat selgitust, või soovid teiste Scoro kasutajatega kasulikke näpunäiteid jagada.

Teised populaarsed postitused