Scoro Version update

Scoro läks üle versioonile 16.4!

dark logo

Meil on üks tore teadaanne! Uuendasime taas kord Scoro, et tööhaldus ja arvepidamine veelgi käepärasemaks muuta.

Versioonis 16.4 saad teha tutvust ülesannete komplektidega, kohustuslike valideeritavate väljade ning uuenenud kalendrikutsetega.

Loe kõige kohta täpsemalt allpool!

 

1. Lisa ülesandeid kogumina

Enam ei pea tüüpülesandeid või rutiinseid tegevusi iga uue projekti või kontakti puhul ükshaaval Scorosse sisestama. Scoros on selle jaoks ülesannete kogumid.

ülesannete kogumid

Kuidas ülesannete kogumid töötavad?

1. Loo kogum, kuhu kuuluvad kõik vajalikud ülesanded, mis näiteks iga uue projekti alustamise juures teostada on vaja.

2. Ülesannetele saad määrata vaikimisi kestuse, tähtaja, tegevuse liigi ja ka teostaja.

3. Salvesta ülesannete kogum.

Bring structure to your work

Scoro pushes and pulls your information to and from different apps, so you’re finally in charge of the whole workflow.

Try for free

Iga kord, kui lood Scoros uue projekti või soovid olemasolevaid muuta ükshaaval või korraga, saad valitud projektidele ühe klikiga lisada kõik kogumisse kuuluvad ülesanded.

Ülesandeid saad kogumina lisada ka uutele ja olemasolevatele kontaktidele. Kogumiga lisatud ülesanded ilmuvad ka teostajate teha-nimekirja.

 

2.  Kohustuslikud ja unikaalsed väljad

Kui ikka ja jälle esineb olukordi, kus kontaktikaardilt on puudu e-posti aadress ja müügiarvelt arve number, või avastad kaks erinevat firmat samasuguse registrikoodiga, siis nüüdsest aitab valideerimise funktsioon probleemi vältida.

kohustuslikud väljad

Määra sinu jaoks kõige olulisemate vaadete juures väljad, mis peavad olema täidetud ja/või unikaalsed. Kui kohustuslikuks määratud väli on täitmata või info, mis peaks olema unikaalne, kordub, ei ole võimalik uut kontakti, müügidokumenti või projekti salvestada.

Kohustuslikuks ja unikaalseks on võimalik määrata ka lisaväljasid.
Seda, kellel on ligipääsu valideerimise seadeid muuta, saad paika panna kasutajaõigusega.

 

3. Lisaväljad finantsaruandes

 

Et lisaväljadest veelgi enam kasu oleks, on nüüd võimalik detailset finantsaruannet koostada just lisaväljade põhjal.

Kui oled loonud müügiarvete, pakkumiste või tellimuste juurde lisavälja ning selle ka ära täitnud, siis detailses finantsaruandes saab nüüdsest valikut kitsendada lisavälja filtriga.

 Lisaväljad finantsaruandes
Kindlasti ära unusta lisavälja filtreeritavaks seadistada – ainult siis lisatakse vastavatesse nimekirjadesse ja ka aruandesse vajalik filter. Olgu siis tegemist pakkumisele kontakti tüübi märkimiseks loodud väljaga või väljaga, kuhu sisestada müügiarve tasumata jäämise põhjus. Kui Sina Scorole infot annad, oskab Scoro aruande koostada. Ainult küsi.

4. Efektiivsem kalendrikutse

 

Et kohtumiste kokkuleppimine veelgi käepärasem oleks, said kalendrikutsed mitmete uuenduste osaliseks. Allpool on nimetatud kõige olulisemad.

Kalendrikutse välja saatmisel tekkinud sündmuse juurde paigutasime nupu ‘Saada kiri osalejatele’, mille abil saab kõikidele külalistele mistahes lisainfo edastamiseks kirja saata.

kalendrikutse
Et kõik sündmuse ära jäämisega kursis oleks, saadetakse nüüd kinnitatud sündmuse kalendrist kustutamisel külalistele teavitus nii Scoros kui ka e-maili teel.

Kui mingil põhjusel kutse saajad kohtumist kinnitada ei saa, on nüüd saatjal endal võimalus see teiste eest ära teha. Selleks tuleb lihtsalt kalendrikutses klikkida sobival ajal – täpselt nii, nagu kutse saaja seda ise teeks.

Väiksemad uuendused

  • 1. Scorost on võimalik nüüd projekte eksportida. Samuti täienesid projektide õigused – muutmise ja kustutamise õigused on nüüdsest eraldi.
  • 2. Kui lood ‘seos’ tüübiga lisavälja, on võimalik näiteks müügiarve siduda teise kontaktiga ning panna kontakti nimi kontaktikaardile linkima.
  • 3. Kui oled Scoro ühendanud MailChimpiga, ei pea turundusnimekirja sünkimiseks enam MailChimpis enne nimekirja valmis looma. Tee nimekiri Scoros valmis ja sünkimisel luuakse vajalik nimekiri MailChimpi automaatselt.

Peagi tulekul:
Ajahaldus 2.0
Lemmikprojektid ja -kontaktid

Kui üleminek uuele versioonile tekitab probleeme või täheldad, et midagi on viltu, anna meile julgesti märku aadressil help@scoro.com.
Loe lisaks: 12 Scoro nippi, mis muudavad elu lihtsamaks

Teised populaarsed postitused