Scoro Inspiratsioonipäeval jagati palju põnevat informatsiooni

dark logo

Vaata Inspiratsioonipäevast lühikest videokokkuvõtet siit.

3. septembril Kultuurikatlas toimunud Scoro Inspiratsioonipäev polnud tavapärane kliendiüritus. Sellest andis tunnistust asjaosaliste kogunemine Kultuurikatla ette juba enne kokkulepitud ürituse alguse kellaaega.

Ning tõepoolest, miks ei peakski samme Kultuurikatla poole seadma, kui ees ootab hommikupoolik täis inspiratsiooni, rohkelt võimalusi oma töö ja klientide haldamise efektiivsemaks muutmiseks ning ettekanne, mille peab üle lahe külla sõitnud Scoro üks suurimaid fänne biohacker Teemu Arina.

Scoro tarkvara, mida üle 20 riigi ettevõtted täna kasutavad, on arendatud juba mitu aastat ning arendajatel ei näi veel niipea uutest ideedest puudust tekkivat. Tegevjuht Fred Krieger alustas hommikupoolikut inspireeriva kõnega, millele järgnes ülevaade Scoro uutest võimalustest.

Muuhulgas pakub Scoro uuendatud kalendrit, milles on võimalus valida üritustele mitu toimumisaega, saatmaks klientidele erineva kohtumise ajaga kalendrikutseid. Uueneb ka tööde tahvel ning peagi saab planeerija abil kogu ettevõtte töö planeerimise Scorosse kolida. Lisandub ka kaks uut raamatupidamistarkvara integratsiooni: Xero ja Quickbooks.

Üks olulisemaid uusi integratsioone on kahtlemata koostöö Omniva Arvekeskusega, mis muudab Scoro klientide jaoks ostu- ja müügiarvete majandamise täiesti paberivabaks. Inspiratsioonipäeval esines ka Omniva Äriüksuse juht Sander Aasna, kes uut süsteemi lähemalt tutvustas.

Loomulikult ei piirdu uuendused vaid siin mainitutega ning kõik, kel Scoro Inspiratsioonipäeval mõne uue võimaluse vastu huvi tärkas, saavad lisainformatsiooni küsida Scoro tiimilt.

Päeva naelaks olid kahtlemata külalisesinejad. Kristjan-Paul Raude WSI Online’ist andis põhjaliku ülevaate digitaalturunduse võidukäigust ning tulevikuvisioonidest. Publiku silmad lõid särama, kui lavale astus biohäkker Teemu Arina ning õpetas, kuidas peole järgneval hommikul peavalu vältida ning eripäraseid eliksiire sisaldavat tõhusat hommikukohvi valmistada.

Päeva lõpus astus lavale Scoro treeningjuht Risto Marjapuu, kes andis põhjaliku ülevaate Scoro avalehe ehk Dashboardi võimalustest. Inspiratsioonipäevale panid punkti Scoro tegevjuht Fred Krieger ja tootejuht Indrek Saarnak, kes rääkisid Scoro tulevikuplaanidest ning said suure aplausi osaliseks. Küllap oli see märk sellest, et Scoro kliendid hindavad funktsionaalsust ning kinnitus, et uued tarkvara võimalused on väga teretulnud.

Täname kõiki oma kliente, kes inspiratsioonipäeval osalesid!

Bring structure to your work

Scoro pushes and pulls your information to and from different apps, so you’re finally in charge of the whole workflow.

Try for free

Vaata Scoro inspiratsioonipäeva pildigaleriid siit.

Teised populaarsed postitused