Scoro Inspiratsioonipäev 11. aprill

dark logo

Inspiratioonipäev

Kuna eelmise aasta Scoro kliendipäev osutus väga populaarseks ja kogus palju positiivset tagasisidet, siis mõtlesime, et miks ka mitte – teeme sel aastal uuesti! Ja teeme veel paremini!

Niisiis on meil rõõm kutsuda Sind Scoro Inspiratsioonipäevale, mis toimub 11. aprillil Tallinnas Hotell Euroopas.

Selle aasta ürituse avapaugu teeb Alar Kolk Euroopa Innovatsiooniakadeemiast jagades teadmisi, kuidas innovatsiooni abil firma mitmetes kordades kasvama panna ja kuidas seda kõike hallata. Läti parim müügimees, meie oma Vigants Lesausks, otsib vastuseid küsimusele: “What’s in it for me?” ehk kuidas aidata müügimeestel ja teistel kasutajatel tarkvara omaks võtta. Lisaks jagavad Scoro kliendid oma kogemusi Scoro juurutamisest. Muidugi jagame ka näpunäiteid, kuidas Scorot veel käepärasemaks muuta, räägime eelmise aasta eredaimatest hetkedest ja mis 2014 endaga kaasa toob. Tõotab tulla inspireeriv päev!

Scoro Inspiratsioonipäeval osalemine on täiesti tasuta. Kuna kahjuks on kohad limiteeritud, siis ootame igast ettevõttest kuni kolme inimest, kes häid mõtteid hiljem oma tiimiga jagada saavad.

Scoro Inspiratsioonipäeva kava on järgmine

09.00 – Kogunemine ja hommikukohv
09.30 – Kuidas hallata innovatsiooni, mille abil firma kasvama panna – Alar Kolk, Euroopa Innovatsiooniakadeemia
09.55 – Kuidas Scoro kliendid meid inspireerinud on ehk 2013 paremad palad
10.15 – Nipid kuidas Scorot veel käepärasemaks muuta ja kuidas turundust ja kliendituge Scoroga hallata
10.45 – Kohvipaus
11.15 – Kuidas tarkvara oma töötajate hulgas juurutada – Vestlusring Scoro klientidega: Aivar Roosik (DTZ), Paavo Pärn (Sirkel & Mall), Martin Märss (EFTA), Risto Saaremets (LAAM Kinnisvara)
11.35 – “What’s in it for me?” – ehk kuidas aidata müügimeestel ja teistel kasutajatel tarkvara omaks võtta – Vigants Lesausks (inglise keeles)
11.55 – Scoro uue versiooni põnevamad võimalused
12.10-12.30 – Mida toob 2014?

Registreerimiseks saada palun email inspiratsioon@website.scoro.ee aadressile kuhu lisa firma ja osalejate nimed.

Teised populaarsed postitused