Meie oma Vigants Lesausks on RIGA COMM 2013 konverentsi moderaator

dark logo

Scoro Ida-Euroopa partnersuhete juht Vigants Lesausks on 22.-24. novembrini Riias tomuval Balti Infotehnoloogia- ja kommunikatsioonikonverentsi
RIGA COMM 2013 moderaator ja esineb “gamification” teemal põneva ettekandega.

Vigants on palutud RIGA COMM 2013 konverentsile kui “gamification”- ja müügiekspert. Peale ürituse modereerimise teeb Vigants ka ettekande ja juhib diskussiooni teemal “Gamification”. Gamification seisneb selles, kuidas kasutada mängulist mõtlemist mitte just väga mängulistes olukordades nagu näiteks ärijuhtimine ja rutiinsete ülesannete täitmine.
<br/ >Peale selle, et gamification aitab elu oluliselt lõbusamaks teha, suurendab see ka motivatsiooni, soodustab loomingulisemat lähenemist probleemidele ja aitab kliendisuhtlust huvitavamaks muuta. Kõigest sellest räägib Vigants RIGA COMM 2013 konverentsil lähemalt.

RIGA COMM on ülebaltikumiline infotehnoloogia- ja kommunikatsioonikonverents (ICT), mis keskendub kõige uuematele ja innovaatilisematele Balti ICT lahendustele ja teenustele. RIGA COMM annab suurepärase võimaluse kohtuda rohkem kui 3000 potentsiaalse ostja, partneri ja ICT eksperdiga, et arendada koostööd, saada uusi ideid ja hoida ennast trendidega kursis.
RIGA COMM konverents ja mess toimuvad 22.-24. novembrini Riias Kipsala Rahvusvahelises Näitustekeskuses. Loe siit programmi ja muude detailide kohta: RIGA COMM 2013

Teised populaarsed postitused